Kontakt

Telefony

+48 (94) 352 44 12
+48 694 80 85 85
FAX: (94) 35 207 63

Adres

ul. Dworcowa 14 c
78-100 Kołobrzeg
bok@planik-travel.pl
biuro@planik-travel.pl

 


Witamy Państwa na naszej nowej stronie, która mamy nadzieję spełni potrzeby i wymagania naszych klientów. Wsród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno ofertę wyjazdów autokarowych, jak i ofertę z dojazdem własnym. Na stronie znalazły się obiekty, apartamenty i hotele, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów, a ich standard świadczy o jakości naszych usług. Nowością są wycieczki szkolne dla uczniów skierowane do różnych grup wiekowych. Oferta obejmuje również wycieczki dla grona pedagogicznego. Każdą z naszych propozycji można modyfikować i dopasowywać do własnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Oferujemy Państwu wypoczynek w starannie dobranych i sprawdzonych miejscach, a nasza wyspecjalizowana kadra dołoży wszelkich starań aby zapewnić Państwu jak najlepszy wypoczynek.

 

Biuro Podróży PLANIK TRAVEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Specjalizujemy się głównie w organizacji imprez turystycznych w CHORWACJI. Nasze dwunastoletnie doświadczenie, bieżący kontakt z dalmatyńską ofertą oraz zmieniającymi się oczekiwaniami turystów stanowi o wysokim poziomie świadczonych usług.

 

Chorwacja ze względu na swoje walory turystyczne oraz położenie geograficzne obecnie  jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnego wypoczynku turystów, w tym i turystów z Polski. Oferujemy Państwu wypoczynek w starannie wybranych przez nas obiektach o standardzie na bardzo doborowym poziomie.

Poza tym oferujemy wiele atrakcyjnych propozycji wyjazdów wakacyjnych we wszystkich kierunkach Świata. W Naszej ofercie znajdą Państwo wyjazdy autokarowe, samolotowe i z dojazdem własnym, wycieczki objazdowe, pielgrzymki, obozy, rejsy.

Jako organizator wczasów i wycieczek specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek na zamówienie dla firm i szkół w kraju i za granicą w atrakcyjnych cenach.

Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Państwu niezapomniane i pełne wrażeń wakacje.

Zapraszamy do biura !!!

apartamenty Chorwacja, noclegi Chorwacja, pobyt w Chorwacji, tanie apartamenty Chorwacja, tanie wczasy w Chorwacji, tanie wycieczki Chorwacja, urlop w Chorwacji, wakacje w Chorwacji, tanie wczasy Hiszpania, wycieczki Hiszpania